Almeria vs Athletic Club, wynik meczu 1-2

Almeria vs Athletic Club 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Almeria a Athletic Club zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-04-22 14:15 na obiekcie sportowym Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos odbył się mecz ligi La Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Almeria i Athletic Club.

Gole strzelali: Nico Williams 9' 0-1 Oihan Sancet De Marcos 56' 0-2 Oihan Sancet Álex Centelles 90' 1-2

Żółte kartki Almeria: Rodrigo Ely 68' Alejandro Pozo 90'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 21' Oier Zarraga 65' Álex Berenguer 90' Mikel Vesga 90'

Czerwone kartki Almeria:

Główny arbiter spotkania - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Almeria stawi czoła Getafe, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Elche a Athletic Club podejmie Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Real Betis.

Fani z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Rodrigo Ely Oihan Sancet nieraz zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nudzą fana. Obserwujemy idealne gole czy asysty, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Almeria oraz Athletic Club i ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.