Spotkanie Athletic Club vs Valladolid zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2022-11-08 19:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Athletic Club a Valladolid.

Po pierwszej połowie spotkania między Athletic Club oraz Valladolid wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: Gorka Guruzeta 19' 1-0 Gorka Guruzeta 51' 2-0 Mikel Vesga Dani Vivian 78' 3-0 Muniain

Żółte kartki Athletic Club: Gorka Guruzeta 45' Ander Herrera 49' Unai Vencedor 84'

Żółte kartki Valladolid: Monchu 42'

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia meczu - Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Athletic Club stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Osasuna i Real Sociedad. Kolejno natomiast Valladolid z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Rayo Vallecano.

Bardzo często liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Gorka Guruzeta Monchu systematycznie zapewniają fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite walki między piłkarzami okazują się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Athletic Club oraz Valladolid w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, San Mamés Barria.