Spotkanie między Girona i Athletic Club na stadionie Estadi Municipal de Montilivi: 1-1

Wczoraj wieczorem na Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz pomiędzy drużynami Girona i Athletic Club. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-0. Mecz ten odbył się w ramach 14. kolejki La Liga.

Po emocjonującym spotkaniu piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona i Athletic Club, które odbyło się na Estadi Municipal de Montilivi, obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz został rozegrany w ramach 14. kolejki La Liga.

Zawodnicy na boisku

Od samego początku spotkania atmosfera była niesamowita, a zawodnicy obu drużyn rozpoczęli starcie z wielkim zaangażowaniem. Młody V. Tsygankov z Girony zaskoczył wszystkich strzelając bramkę w 55. minucie, zdobywając tym samym prowadzenie dla gospodarzy. Jednak nie zdołali oni utrzymać tego wyniku do końca meczu, ponieważ I. Williams z Athletic Club doprowadził do wyrównania w 67. minucie, zdobywając bramkę po asyście Oihana Sanceta.

Koniec meczu

Po emocjonujących 90 minutach, sędzia Mario Melero Lopez kończy spotkanie, a obie drużyny opuszczają boisko z podziałem punktów. Girona nadal pozostaje w dobrej formie, a ich następny mecz z Orihuelą wydaje się być ciekawym starciem. Z kolei Athletic Club będzie miał szansę na rehabilitację w meczu z Cayón. Po tak wyrównanym spotkaniu obie drużyny zasługują na uznanie za włożony wysiłek i walkę do samego końca.