Osasuna kontra Athletic Club, wynik meczu: 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Osasuna a Athletic Club wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-05-25 19:30 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Osasuna a Athletic Club.

Gole strzelali: A. Budimir 50' 1-0 Moncayola Lucas Torró 77' 2-0 Aimar Oroz

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 31' Ante Budimir 66' Pablo Ibáñez Lumbreras 84'

Żółte kartki Athletic Club: Óscar de Marcos 15' Álex Berenguer 74' Daniel Vivian 76'

Czerwone kartki Osasuna:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Osasuna zmierzy się już z Girona, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz a Athletic Club z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj oddani kibice śledzą poczynania w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Lucas Torró Óscar de Marcos nierzadko zaserwowały fantastycznym entuzjastom wiele emocji. Potyczki między graczami ligowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nużące. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga. Osasuna oraz Athletic Club i ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio El Sadar.