Athletic Club vs Celta Vigo, wynik spotkania 4-3

W emocjonującym spotkaniu ligowym drużyny Athletic Club i Celta Vigo stawiły czoła sobie na stadionie San Mamés Barria. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 4-3. Spotkanie było niezwykle zacięte, a kibice z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. Obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną walkę – 2-2. Mecz ten zapisał się na kartach historii La Liga jako jedno z najbardziej widowiskowych starć w tej kolejce.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Athletic Club i Celta Vigo

Wczoraj na stadionie San Mamés Barria odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Athletic Club i Celta Vigo w ramach 13 kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-3, co już samo w sobie zapowiadało niezwykle widowiskowe wydarzenia na murawie.

Od pierwszych minut spotkania obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, stwarzając sobie liczne okazje bramkowe. Pierwszą bramkę dla Celta Vigo zdobył Iago Aspas w 25 minucie, jednak gospodarze szybko odpowiedzieli strzałem Oihana Sanceta, wyrównując wynik. Po bramce J. Bamba dla Celta Vigo, to Gorka Guruzeta ponownie doprowadził do remisu, aż w końcu zdobył kolejną bramkę, dając prowadzenie drużynie Athletic Club.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, gdy J. Strand Larsen ponownie wyrównał wynik dla Celta Vigo. Ostatnie minuty meczu były prawdziwym rollercoasterem emocji, a decydujące trafienie dla Athletic Club padło w doliczonym czasie gry, kiedy to Álex Berenguer ustalił wynik na 4-3, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Mecz nie obył się bez kartek, sędzia Juan Luis Pulido Santana pokazał żółte kartki Unaiemu Simónowi i Raúlowi García z drużyny gospodarzy oraz Iago Aspasowi i Vicente Guaita z drużyny przeciwników. Na szczęście, żadna z drużyn nie została zredukowana do 10 graczy, a więc emocje utrzymywały się do ostatniego gwizdka.

Wszyscy kibice, którzy mieli okazję być na stadionie, z pewnością odetchnęli z ulgą po tak zaciętym i nieprzewidywalnym spotkaniu. Niewątpliwie, ten mecz na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów piłki nożnej.