Dnia 2022-04-17 16:30 na obiekcie San Mamés Barria miało miejsce spotkanie pomiędzy Athletic Club i Celta Vigo zakończone wynikiem 0-2

Dnia 2022-04-17 16:30 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Athletic Club a Celta Vigo.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Athletic Club oraz Celta Vigo wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Iago Aspas 11' 0-1 Brais Méndez Fran Beltrán 37' 0-2 Denis Suárez

Żółte kartki Athletic Club: Álex Petxa 41' Iker Muniain 62'

Żółte kartki Celta Vigo: Kevin Vázquez 51' Renato Tapia 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Athletic Club stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Valencia. Kolejno natomiast Celta Vigo z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Alaves.

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Álex Petxa Kevin Vázquez nieprzerwanie zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Wielokrotnie zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Athletic Club oraz Celta Vigo oraz ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak San Mamés Barria.