Spotkanie Athletic Club kontra Osasuna zakończone wynikiem 0-0

Athletic Club kontra Osasuna 0-0.

Pierwsza część spotkania między Athletic Club a Osasuna zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-01-09 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Athletic Club a Osasuna.

Gole strzelali:

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Osasuna: Ante Budimir 65'

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Celta Vigo. Kolejno natomiast Osasuna z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Atletico Madrid.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące starcia w lidze La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Ante Budimir częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule zakończone żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi La Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Athletic Club i Osasuna oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, San Mamés Barria.