Mecz Barcelona - Athletic Club, wynik końcowy 4-0

Barcelona - Athletic Club, wynik końcowy 4-0. Dnia 2022-10-23 19:00 na stadionie Spotify Camp Nou odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Barcelona oraz Athletic Club.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Barcelona a Athletic Club wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: O. Dembélé 12' 1-0 R. Lewandowski Sergi Roberto 18' 2-0 O. Dembélé R. Lewandowski 22' 3-0 O. Dembélé Ferran Torres 73' 4-0 O. Dembélé

Żółte kartki Barcelona: Sergio Busquets 71' Eric García 78'

Żółte kartki Athletic Club: Óscar de Marcos 16' Mikel Vesga 89'

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Barcelona stawi czoła Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Plzen. Kolejno natomiast Athletic Club zmierzy się z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Girona oraz Valladolid.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Sergio Busquets Óscar de Marcos nieustannie gwarantują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć gole i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Barcelona i Athletic Club z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Spotify Camp Nou.