Spotkanie między Celta Vigo oraz Athletic Club zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Abanca-Balaídos dnia 2023-01-29 17:30

Celta Vigo vs Athletic Club, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-01-29 17:30 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 19. Zmierzyły się Celta Vigo oraz Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania między Celta Vigo a Athletic Club wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Iago Aspas 71' 1-0 L. de la Torre

Żółte kartki Celta Vigo: Renato Tapia 36' Unai Núñez 81'

Żółte kartki Athletic Club: Yeray Álvarez 61' Oier Zarraga 87'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny arbiter spotkania to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Celta Vigo zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Real Sociedad a Athletic Club podejmie Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Atletico Madrid.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Renato Tapia Yeray Álvarez nieraz zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania między graczami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze usypiające. Często trafiamy na bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Celta Vigo oraz Athletic Club z ligi La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Abanca-Balaídos.