Mecz pomiędzy Athletic Club i Espanyol zakończony wynikiem 0-1 na stadionie San Mamés Barria dnia 2022-09-04 14:15

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Athletic Club a Espanyol zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-04 14:15 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 4 pomiędzy Athletic Club a Espanyol.

Gole strzelali: M. Braithwaite 83' 0-1

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 54' Unai Vencedor 90' Óscar de Marcos 90'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 45' Dani Gómez 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Główny arbiter meczu to Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Athletic Club zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Almeria natomiast Espanyol z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Valencia.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi La Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Oihan Sancet Leandro Cabrera raz za razem zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Stale natrafiamy na widowiskowe gole i asysty, bezwzględne faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Athletic Club oraz Espanyol z ligi La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, San Mamés Barria.