Spotkanie pomiędzy Athletic Club oraz Levante zakończone wynikiem 3-1 na stadionie San Mamés Barria

Pierwsza część spotkania pomiędzy Athletic Club i Levante zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-03-07 20:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 27 pomiędzy Athletic Club a Levante.

Gole strzelali: Mikel Vesga 63' 1-0 Álex Berenguer Williams 76' 2-0 Álex Berenguer Oier Zarraga 88' 3-0 Jorge de Frutos 90' 3-1

Żółte kartki Athletic Club: Álex Berenguer 14'

Żółte kartki Levante: Jorge Miramón 20' Son 37'

Czerwone kartki Levante:

Główny arbiter spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Elche oraz Villarreal. Kolejno natomiast Levante podejmie Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Barcelona.

Oddani fani z zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki w lidze La Liga. Złożone z zdolnych graczy zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Álex Berenguer Jorge Miramón stale zapewniają kapitalnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się wyjątkowe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż spotkania nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Athletic Club i Levante z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak San Mamés Barria.