Getafe kontra Athletic Club, wynik spotkania - 2-2

Getafe kontra Athletic Club, wynik 2-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Getafe oraz Athletic Club zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-10-18 18:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Getafe i Athletic Club.

Gole strzelali: Iñaki Williams 2' 0-1 Ander Herrera Carles Aleñá 27' 1-1 E. Ünal Raúl García 62' 1-2 Nico Williams M. El Haddadi 76' 2-2 Carles Aleñá

Żółte kartki Getafe: Jaime Mata -5' Juan Iglesias 14' Damián Suárez 19' Domingos Duarte 25' Carles Aleñá 31' Ángel Algobia 90'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 18' Ander Herrera 64' Oier Zarraga 80' Iñigo Martínez 90'

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia meczu - José Luis Munuera Montero, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Elche i Cadiz a Athletic Club z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Valladolid.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Jaime Mata Oihan Sancet wielokrotnie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej ligi La Liga. Udział takich popularnych zespołów jak Getafe oraz Athletic Club z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.