Spotkanie Athletic Club vs Rayo Vallecano, wynik 3-2

Athletic Club vs Rayo Vallecano, wynik 3-2. W dniu 2022-09-17 19:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Athletic Club i Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie spotkania między Athletic Club a Rayo Vallecano wynik wynosił 3-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Ó. Trejo 5' 0-1 Sergio Camello Iñaki Williams 14' 1-1 Dani García Oihan Sancet 28' 2-1 Álex Berenguer Nico Williams 33' 3-1 Yeray R. Falcao 80' 3-2 Fran García

Żółte kartki Athletic Club: Dani García 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 21' Ismaila Ciss 67'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club stanie naprzeciw Almeria, następne spotkania z drużynami Sevilla i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Rayo Vallecano z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Getafe.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z zapałem śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Dani García Óscar Valentín stale gwarantują kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami futbolowymi są zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że potyczki przynudzają. Bardzo często zdarzają się bezwzględne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Athletic Club oraz Rayo Vallecano w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak San Mamés Barria.