Sevilla kontra Athletic Club, wynik spotkania - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Sevilla oraz Athletic Club zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-05-22 20:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Sevilla a Athletic Club.

Gole strzelali: Rafa Mir 68' 1-0 E. Lamela

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 25' Marcos Acuña 76' Alejandro Gómez 90'

Żółte kartki Athletic Club: Raúl García 38' Yuri Berchiche 57' Daniel Vivian 64'

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sevilla stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz a Athletic Club zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Joan Jordán Raúl García wielokrotnie gwarantują kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Systematycznie obserwujemy wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami są nader zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze statyczne. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga. Sevilla oraz Athletic Club jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.