Osasuna - Athletic Club, wynik meczu 1-3

Osasuna - Athletic Club 1-3. Dnia 2022-01-03 20:00 na stadionie Estadio El Sadar rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 19. Zmierzyły się Osasuna oraz Athletic Club.

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna oraz Athletic Club wynik to 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: Kike 10' 1-0 Moncayola Oihan Sancet 16' 1-1 Williams Oihan Sancet 25' 1-2 De Marcos Oihan Sancet 68' 1-3 Álex Berenguer

Żółte kartki Osasuna: José Ángel 66' Lucas Torró 77' Sergio Herrera 78' Chimy Ávila 90' Chimy Ávila 90'

Żółte kartki Athletic Club: Yeray Álvarez 66' Iñigo Martínez 90'

Czerwone kartki Osasuna: Chimy Ávila 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Osasuna zmierzy się już z Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Sevilla. Kolejno natomiast Athletic Club z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Rayo Vallecano.

Dzisiaj fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze La Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi José Ángel Yeray Álvarez raz za razem zapewniają fantastycznym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Interesujące potyczki między zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, widowiskowe gole czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Osasuna oraz Athletic Club i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio El Sadar.