Spotkanie Rayo Vallecano vs Athletic Club, wynik 0-1

Rayo Vallecano vs Athletic Club 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano oraz Athletic Club zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-01-23 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 22. Zmierzyły się Rayo Vallecano oraz Athletic Club.

Gole strzelali: Nico Serrano 30' 0-1

Żółte kartki Rayo Vallecano: Unai López 89'

Żółte kartki Athletic Club: Iñaki Williams 17' Oier Zarraga 60' Dani García 69' Unai Simón 82' Íñigo Lekue 85' Nico Williams 88'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Adrian Cordero Vega, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rayo Vallecano stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Osasuna natomiast Athletic Club z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Mallorca.

Oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Unai López Iñaki Williams nieprzerwanie serwują kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się widowiskowe gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe popularnej ligi La Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Rayo Vallecano oraz Athletic Club jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Estadio de Vallecas.