Spotkanie pomiędzy Athletic Club i Real Sociedad dnia 2022-02-20 20:00 na stadionie San Mamés Barria - wynik 4-0

Dnia 2022-02-20 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Athletic Club i Real Sociedad.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Athletic Club oraz Real Sociedad wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: Dani Vivian 68' 1-0 Álex Berenguer Oihan Sancet 72' 2-0 Muniain Williams 80' 3-0 Álex Berenguer Muniain 89' 4-0 Oihan Sancet

Żółte kartki Athletic Club: Raúl García 5' Iñigo Martínez 37' Dani García 55' Álex Berenguer 90'

Żółte kartki Real Sociedad: David Silva 30'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia spotkania to Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Athletic Club stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Valencia i Levante natomiast Real Sociedad podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Mallorca.

Bardzo często fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Raúl García David Silva niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zażarte, nie często bywa, iż zmagania nas męczą. Nieustannie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty i gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Athletic Club oraz Real Sociedad jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak San Mamés Barria.