Girona kontra Athletic Club, wynik spotkania 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Girona oraz Athletic Club zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-11-04 20:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Girona a Athletic Club.

Gole strzelali: David López 67' 1-0 Aleix García Iván Martín 75' 2-0 David López Gorka Guruzeta 78' 2-1 De Marcos

Żółte kartki Girona: Oriol Romeu 52'

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 35'

Czerwone kartki Girona:

Główny arbiter spotkania - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Girona zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Quintanar del Rey oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Athletic Club z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Alzira oraz Real Betis.

Bardzo często kibice śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Oriol Romeu Yuri Berchiche nieustannie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż mecze nas nudzą. Trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Girona oraz Athletic Club z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.