Spotkanie Athletic Club vs Cadiz, wynik 4-1

Athletic Club vs Cadiz, wynik końcowy 4-1. W dniu 2023-02-03 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Athletic Club oraz Cadiz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Athletic Club a Cadiz zakończyła się 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Oihan Sancet 10' 1-0 G. Escalante 25' 1-1 B. Ocampo Oihan Sancet 35' 2-1 Raúl García Yeray 44' 3-1 Muniain Oihan Sancet 75' 4-1 Nico Williams

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 30' Yuri Berchiche 57'

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 84'

Czerwone kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 57'

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Girona. Kolejno natomiast Cadiz z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Rayo Vallecano.

Coraz częściej fani śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Yuri Berchiche Luis Hernández nieprzerwanie serwują wyborowym fanom wiele wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami są bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki drętwe. Trafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, brutalne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Athletic Club i Cadiz i ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, San Mamés Barria.