Mecz Athletic Club vs Espanyol zakończony wynikiem 0-1 dnia 2022-09-04 14:15

Athletic Club vs Espanyol wynik 0-1. Dnia 2022-09-04 14:15 na stadionie San Mamés Barria odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się Athletic Club oraz Espanyol.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Athletic Club oraz Espanyol wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Braithwaite 83' 0-1

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 54' Unai Vencedor 90' Óscar de Marcos 90'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 45' Dani Gómez 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Athletic Club zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Almeria. Kolejno natomiast Espanyol z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Valencia.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Oihan Sancet Leandro Cabrera nieraz zaserwowały własnym stałym kibicom wiele emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Natrafiamy na wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają smaczku całemu widowisku. Warto więc oglądać mecze futbolowe ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Athletic Club oraz Espanyol oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak San Mamés Barria.