Mecz Alaves vs Athletic Club, wynik końcowy 0-0

Alaves vs Athletic Club 0-0. W dniu 2022-01-09 17:30 na stadionie Estadio de Mendizorroza rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Alaves i Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Alaves oraz Athletic Club wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Alaves: Florian Lejeune 26' Rubén Duarte 61'

Żółte kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Alaves:

Główny sędzia spotkania to Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Alaves stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Barcelona i Elche. Kolejno natomiast Athletic Club z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Rayo Vallecano.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które startują w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak Florian Lejeune wielokrotnie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami są nader zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że mecze nie są warte uwagi. Często obserwujemy niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Alaves oraz Athletic Club oraz ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio de Mendizorroza.