Dnia 2023-06-04 16:30 na obiekcie Estadio Santiago Bernabéu miał miejsce mecz Real Madrid kontra Athletic Club: wynik końcowy 1-1

Real Madrid kontra Athletic Club, wynik końcowy 1-1. Dnia 2023-06-04 16:30 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Madrid a Athletic Club.

Pierwsza połowa meczu między Real Madrid a Athletic Club zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Oihan Sancet 49' 0-1 K. Benzema 72' 1-1

Żółte kartki Real Madrid: Dani Ceballos 55' Daniel Carvajal 85'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 57' Yuri Berchiche 71'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Díaz de Mera. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Real Madrid zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Manchester United i Barcelona. Kolejno natomiast Athletic Club podejmie Celtic. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze La Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Dani Ceballos Oihan Sancet systematycznie serwują wspaniałym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy przepiękne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Real Madrid oraz Athletic Club oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.