Mecz pomiędzy Athletic Club i Getafe zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-03-18 20:00

W dniu 2022-03-18 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Athletic Club a Getafe.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Athletic Club a Getafe wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: E. Ünal 3' 0-1 D. Dakonam Yuri 29' 1-1 Williams

Żółte kartki Athletic Club: Mikel Vesga 79' Óscar de Marcos 88' Yeray Álvarez 90' Álex Petxa 90'

Żółte kartki Getafe: Stefan Mitrović 25' Enes Ünal 32' Djené 86' Jaime Mata 90' Damián Suárez 90'

Czerwone kartki Getafe: Jakub Jankto -5' Jorge Cuenca 65'

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Athletic Club stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Villarreal i Celta Vigo. Kolejno natomiast Getafe z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Villarreal.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Mikel Vesga Stefan Mitrović częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się idealne gole i asysty, ostre sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami okazują się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Athletic Club i Getafe z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, San Mamés Barria.