Mecz Athletic Club kontra Real Madrid zakończony wynikiem 0-2

Athletic Club kontra Real Madrid, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Athletic Club oraz Real Madrid zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-01-22 20:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Athletic Club a Real Madrid.

Gole strzelali: K. Benzema 24' 0-1 Marco Asensio T. Kroos 90' 0-2 Rodrygo

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 50' Daniel Vivian 58' Ander Herrera 88'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 62' Vinícius Júnior 79'

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Athletic Club stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Cadiz a Real Madrid z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Valencia.

Dzisiaj oddani kibice futbolu śledzą interesujące starcia ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak Yuri Berchiche Eduardo Camavinga stale serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania nudzą. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, niezwykłe gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Athletic Club oraz Real Madrid w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak San Mamés Barria.