Spotkanie Getafe vs Athletic Club zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez

W dniu 2021-12-06 20:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Getafe oraz Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe i Athletic Club wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Djené 15' Jaime Mata 90'

Żółte kartki Athletic Club: Jon Morcillo 90'

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Getafe zmierzy się już z Atlético Baleares, następne spotkania z drużynami Osasuna oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Athletic Club zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Osasuna.

Dzisiaj oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące poczynania ligi La Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Djené Jon Morcillo nieraz zapewniły własnym stałym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Ustawicznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty i gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Getafe i Athletic Club z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.