Na obiekcie San Mamés Barria dnia 2022-02-07 20:00 odbył się mecz między Athletic Club i Espanyol zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-02-07 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Athletic Club i Espanyol.

Pierwsza połowa meczu między Athletic Club a Espanyol zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: T. Vilhena 3' 0-1 Javi Puado Oihan Sancet 5' 1-1 Raúl García Íñigo Martínez 16' 2-1 Dani Vivian

Żółte kartki Athletic Club: Mikel Vesga 62' Álex Petxa 86' Iñigo Martínez 90'

Żółte kartki Espanyol: Manuel Morlanes 15' David López 70' Óscar Gil 75'

Czerwone kartki Espanyol:

Główny sędzia spotkania to Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Barcelona a Espanyol z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Getafe.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi interesujące poczynania ligi La Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Mikel Vesga Manuel Morlanes niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy ostre faule, efektowne gole czy asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Walki między drużynami są zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki drętwe. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Athletic Club i Espanyol w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak San Mamés Barria.