Dnia 2021-12-19 15:15 na stadionie San Mamés Barria miało miejsce spotkanie Athletic Club - Real Betis: wynik końcowy 3-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Athletic Club a Real Betis zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2021-12-19 15:15 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki - 18 pomiędzy Athletic Club a Real Betis.

Gole strzelali: Williams 2' 1-0 Muniain Juanmi 6' 1-1 N. Fekir 52' 1-2 William Carvalho Williams 72' 2-2 Oihan Sancet De Marcos 89' 3-2 Oihan Sancet

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 58'

Żółte kartki Real Betis: Nabil Fekir 49' Guido Rodríguez 58'

Czerwone kartki Real Betis:

Główny sędzia spotkania - Jesus Gil Manzano, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Athletic Club stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna oraz Mancha Real. Kolejno natomiast Real Betis podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Valladolid oraz Rayo Vallecano.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi La Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Oier Zarraga Nabil Fekir niejednokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy wyśmienite asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Athletic Club oraz Real Betis w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak San Mamés Barria.