Mecz pomiędzy Athletic Club i Sevilla na obiekcie San Mamés Barria - 0-1

Athletic Club kontra Sevilla, wynik 0-1. W dniu 2021-12-11 20:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Athletic Club a Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Athletic Club oraz Sevilla wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: T. Delaney 38' 0-1 G. Montiel

Żółte kartki Athletic Club: Íñigo Lekue 52' Dani García 62' Unai Vencedor 65' Iñigo Martínez 90'

Żółte kartki Sevilla: Fernando 73' Karim Rekik 88' Jules Koundé 90'

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter meczu - Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Athletic Club stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Osasuna a Sevilla z Andratx. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Barcelona.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Íñigo Lekue Fernando nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele wrażeń. Natrafiamy na nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, idealne gole i asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że widowiska nudzą. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Athletic Club oraz Sevilla w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, San Mamés Barria.