Real Madrid - Athletic Club, wynik meczu: 1-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Real Madrid a Athletic Club wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-12-01 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Real Madrid a Athletic Club.

Gole strzelali: K. Benzema 40' 1-0 L. Modrić

Żółte kartki Real Madrid: Luka Modrić 68' Casemiro 77'

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 31' Íñigo Lekue 43' Iñaki Williams 77'

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Díaz de Mera. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Madrid zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Cadiz. Kolejno natomiast Athletic Club zmierzy się z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Real Betis.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak Luka Modrić Oier Zarraga nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż mecze nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga. Real Madrid i Athletic Club oraz ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.