Na obiekcie San Mamés Barria miał miejsce mecz Athletic Club kontra Getafe zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Athletic Club a Getafe zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-09-27 17:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Athletic Club a Getafe.

Gole strzelali: Yuri 6' 1-0 Álex Berenguer G. Álvarez 51' 1-1 M. Greenwood I. Williams 62' 2-1 De Marcos Juanmi Latasa 83' 2-2 José Ángel Carmona

Żółte kartki Athletic Club: Aitor Paredes 2' Gorka Guruzeta 58' Yeray Álvarez 90' Iñaki Williams 90' Raúl García 90'

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez -5' Fabrizio Angileri -5' Omar Alderete -5' Óscar Rodríguez 90' Djené 90' Jaime Mata 90'

Czerwone kartki Athletic Club: Oihan Sancet 45'

Czerwone kartki Getafe:

Główny arbiter meczu to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club stawi czoła Almeria, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Valencia. Kolejno natomiast Getafe z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Mallorca.

Dzisiaj kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi La Liga. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Aitor Paredes Damián Suárez systematycznie serwują wyborowym fanom mnóstwo emocji. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Athletic Club i Getafe i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, San Mamés Barria.