Villarreal - Athletic Club, wynik spotkania 1-1

Villarreal - Athletic Club 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal oraz Athletic Club wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-04-09 16:30 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Villarreal a Athletic Club.

Gole strzelali: Raúl García 43' 0-1 Muniain Pedraza 60' 1-1 S. Chukwueze

Żółte kartki Villarreal: Alfonso Pedraza 50' Aïssa Mandi 81'

Żółte kartki Athletic Club: Álex Petxa 85' Dani García 90' Oihan Sancet 90'

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Getafe i Valencia. Kolejno natomiast Athletic Club zmierzy się z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą starcia w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Alfonso Pedraza Álex Petxa nieprzerwanie zapewniają fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne faule, przepiękne asysty i bramki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe znanej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal oraz Athletic Club w lidze La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio de la Cerámica.