Mecz Elche kontra Athletic Club, wynik 1-4

Dnia 2022-09-11 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz ligi La Liga kolejki 5 pomiędzy Elche a Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania między Elche a Athletic Club wynik to 0-4. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: N. Fernández Mercau 9' 0-1 Oihan Sancet 14' 0-2 Nico Williams 22' 0-3 De Marcos Álex Berenguer 44' 0-4 E. Ponce 59' 1-4 L. Boyé

Żółte kartki Elche: Omar Mascarell 30' Enzo Roco 44' Pedro Bigas 69'

Żółte kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Elche stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Mallorca natomiast Athletic Club z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Sevilla.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani śledzą poczynania w lidze La Liga. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Omar Mascarell nierzadko zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Często zdarzają się nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty oraz gole, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania między graczami bywają zażarte, nie często bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Elche oraz Athletic Club w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.