Athletic Club kontra Alaves, wynik meczu 1-0

Athletic Club kontra Alaves, wynik 1-0. W dniu 2021-10-01 19:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Athletic Club a Alaves.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Athletic Club i Alaves wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Raúl García 44' 1-0 Lekue

Żółte kartki Athletic Club: Unai Vencedor 38' Alex Berenguer 40' Raúl García 73'

Żółte kartki Alaves: Ximo Navarro 8' Tomás Pina 84'

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos del Cerro. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Athletic Club stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Espanyol a Alaves podejmie Ruch Zdzieszowice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz .

Dzisiaj kibice śledzą starcia ligi La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Unai Vencedor Ximo Navarro nieustannie sprawiają własnym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Zdarzają się widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga. Athletic Club i Alaves oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak San Mamés Barria.