Mecz Cadiz kontra Athletic Club zakończony wynikiem 0-4

Dnia 2022-08-29 18:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Cadiz i Athletic Club.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Cadiz oraz Athletic Club wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Gole strzelali: Iñaki Williams 24' 0-1 Gorka Guruzeta 56' 0-2 Lekue Álex Berenguer 78' 0-3 Nico Williams Gorka Guruzeta 90' 0-4 Jon Morcillo

Żółte kartki Cadiz: Alfonso Espino 16' Iván Alejo 60'

Żółte kartki Athletic Club: Íñigo Lekue 39'

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Cadiz stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Valladolid i Villarreal natomiast Athletic Club podejmie Elche. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Almeria.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak Alfonso Espino Íñigo Lekue niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Często zdarzają się spektakularne asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Cadiz oraz Athletic Club z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.