Na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbył się mecz między Mallorca i Athletic Club zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Mallorca oraz Athletic Club wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-09-03 14:15 na stadionie Estadi Mallorca Son Moix rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Mallorca i Athletic Club.

Gole strzelali:

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Athletic Club: Íñigo Lekue 44'

Czerwone kartki Mallorca:

Główny sędzia meczu - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Girona i Barcelona. Kolejno natomiast Athletic Club podejmie Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Alaves i Getafe.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki w lidze La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Íñigo Lekue nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Zmagania między drużynami są bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Często obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto oglądać widowiska sportowe ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Mallorca oraz Athletic Club w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadi Mallorca Son Moix.