Mecz Villarreal kontra Athletic Club, wynik końcowy 5-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Villarreal oraz Athletic Club zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Dnia 2023-05-13 16:30 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Villarreal oraz Athletic Club.

Gole strzelali: Álex Baena 24' 1-0 N. Jackson 37' 2-0 Oihan Sancet 45' 2-1 N. Jackson 50' 3-1 Aitor Paredes 61' 4-1 Álex Baena 90' 5-1 Manu Trigueros

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 1' Pau Torres 45' Dani Parejo 45' Alfonso Pedraza 58'

Żółte kartki Athletic Club: Ander Herrera 54' Aitor Paredes 54' Iñaki Williams 68'

Czerwone kartki Villarreal:

Główny sędzia meczu - Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Villarreal zmierzy się już z Girona, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Athletic Club z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna oraz Elche.

Liczni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi La Liga. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Étienne Capoue Ander Herrera raz za razem zapewniają własnym wiernym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze nie są interesujące. Zdarzają się ostre faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe asysty czy gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Villarreal oraz Athletic Club jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio de la Cerámica.