Mecz Real Betis vs Athletic Club zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Estadio Benito Villamarín

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Real Betis oraz Athletic Club wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-03-13 15:15 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Real Betis i Athletic Club.

Gole strzelali: Borja Iglesias 20' 1-0 Juan Miranda

Żółte kartki Real Betis: Germán Pezzella 25' Juan Miranda 28' Aitor Ruibal 76' Sergio Canales 80'

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 8' Álex Berenguer 16' Nico Williams 77' Oihan Sancet 80' Óscar de Marcos 80'

Czerwone kartki Real Betis: Nabil Fekir 80'

Główny sędzia spotkania to Antonio Mateu, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Real Betis zmierzy się już z Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Osasuna a Athletic Club z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Villarreal.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia, które startują w lidze La Liga. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Germán Pezzella Yuri Berchiche raz za razem serwują wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Stale natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, idealne bramki oraz asysty dodające smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Real Betis oraz Athletic Club jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Benito Villamarín.