Spotkanie Real Sociedad - Athletic Club zakończone wynikiem 3-1

W dniu 2023-01-14 20:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Real Sociedad oraz Athletic Club.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Real Sociedad i Athletic Club zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: A. Sørloth 25' 1-0 Zubeldia T. Kubo 37' 2-0 David Silva Oihan Sancet 40' 2-1 Yuri Mikel Oyarzabal 62' 3-1

Żółte kartki Real Sociedad: Takefusa Kubo 38' Alexander Sørloth 48' Igor Zubeldia 52' Robin Le Normand 83' Martín Zubimendi 90'

Żółte kartki Athletic Club: Dani García 43' Daniel Vivian 60'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Athletic Club: Yeray Álvarez 60'

Główny sędzia meczu - Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Athletic Club podejmie Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Celta Vigo.

Dzisiaj liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo ciekawe poczynania w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Takefusa Kubo Dani García wielokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Często zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Interesujące walki pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Real Sociedad i Athletic Club jak ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Reale Arena.

Chcesz poznać czym jest typowanie zakładów? Odwiedź link i przeczytaj artykuł!