Spotkanie Athletic Club kontra Mallorca zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2022-08-15 15:30 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Athletic Club i Mallorca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Athletic Club a Mallorca wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Mallorca: Copete 22' Rodrigo Battaglia 31' Dani Rodríguez 35' Antonio Sánchez 66' Kang-in Lee 71' Clément Grenier 76'

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter spotkania to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Athletic Club stawi czoła Valencia, następne spotkania z drużynami Cadiz i Espanyol. Kolejno natomiast Mallorca z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Girona.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi starcia w lidze La Liga. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Copete raz za razem sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Athletic Club oraz Mallorca oraz ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak San Mamés Barria.