Spotkanie Athletic Club - Atletico Madrid zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2022-10-15 19:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Athletic Club oraz Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania między Athletic Club a Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: A. Griezmann 47' 0-1 Álvaro Morata

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Atletico Madrid: José María Giménez 36' Álvaro Morata 57' Jan Oblak 68' Saúl Ñíguez 85' Axel Witsel 90' Ivo Grbić 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Villarreal. Kolejno natomiast Atletico Madrid z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Bayer Leverkusen.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące potyczki ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak José María Giménez systematycznie gwarantują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się idealne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Athletic Club i Atletico Madrid i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak San Mamés Barria.