Alaves vs Athletic Club, wynik spotkania 0-2

Pierwsza połowa spotkania między Alaves i Athletic Club zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2023-09-22 19:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Alaves oraz Athletic Club.

Gole strzelali: I. Williams 18' 0-1 Mikel Vesga Oihan Sancet 76' 0-2 I. Williams

Żółte kartki Alaves: Kike García 45' Abdelkabir Abqar 78'

Żółte kartki Athletic Club: Álex Berenguer 29' Yuri Berchiche 31'

Czerwone kartki Alaves:

Główny sędzia meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Alaves stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Osasuna oraz Real Betis a Athletic Club podejmie Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Almeria.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia ligi La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Kike García Álex Berenguer nieustannie serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Bardzo często trafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami są nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Alaves i Athletic Club z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.