Back to Top

Athletic Club kontra Alaves 2-0

Dnia 2024-03-16 20:00 odbył się mecz między Athletic Club i Alaves zakończony wynikiem 2-0

Wczoraj, 16 marca 2024 roku, na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz pomiędzy drużynami Athletic Club i Alaves w ramach 29. kolejki La Liga. Athletic Club zwyciężył z wynikiem 2-0, utrzymując prowadzenie już od pierwszej połowy, które nie zostało zagrożone do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie to dostarczyło wiele emocji i interesujących momentów dla kibiców obu drużyn.

Las Palmas - Athletic Club 0-2

Spotkanie Las Palmas - Athletic Club zakończone wynikiem 0-2 dnia 2024-03-10 15:15

Wczorajszy mecz pomiędzy Las Palmas a Athletic Club przyniósł zwycięstwo gościom, którzy pokonali gospodarzy 2:0. Spotkanie odbyło się w ramach 28. kolejki hiszpańskiej La Liga na Estadio de Gran Canaria. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Athletic Club 1:0, a mimo starań drużyny Las Palmas nie udało im się odrobić strat w drugiej połowie.

Athletic Club kontra Barcelona 0-0

Mecz Athletic Club - Barcelona zakończony wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Athletic Club a Barceloną zakończył się bezbramkowym remisem 0-0 w ramach 27. kolejki La Liga. Spotkanie rozegrane zostało wczoraj o godzinie 20:00 na San Mamés Barria. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy, co sprawiło, że punkty zostały podzielone.

Athletic Club - Girona, wynik 3-2

Mecz Athletic Club - Girona zakończony wynikiem 3-2

W meczu 25. kolejki La Ligi drużyna Athletic Club podejmowała Gironę na własnym stadionie San Mamés Barria. Spotkanie było niezwykle emocjonujące i pełne zwrotów akcji, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Athletic Club, jednak druga część meczu przyniosła jeszcze więcej goli i intensywnych momentów. Data meczu to 19 lutego 2024 roku, a pierwszy gwizdek arbitra padł o godzinie 20:00.

Real Betis vs Athletic Club, wynik końcowy 3-1

Dnia 2024-02-25 15:15 na obiekcie Estadio Benito Villamarín odbył się mecz Real Betis kontra Athletic Club zakończony wynikiem 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Real Betis i Athletic Club był pełen emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się w Estadio Benito Villamarín w ramach 26. kolejki La Liga, zakończyło się zwycięstwem Real Betis 3-1. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, a kibice mogli cieszyć się z widowiskowej rywalizacji aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Almeria - Athletic Club wynik 0-0

Dnia 2024-02-12 20:00 miał miejsce mecz Almeria vs Athletic Club zakończony wynikiem 0-0

W meczu pomiędzy Almerią a Athletic Club na Power Horse Stadium padł bezbramkowy remis. Spotkanie rozegrane w ramach 24. kolejki La Liga zakończyło się wynikiem 0-0. Mecz miał miejsce siedem dni temu, dokładnie 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00. Oba zespoły nie potrafiły znaleźć sposobu na pokonanie rywala, co sprawia, że punkty zostały podzielone po równym starciu.

Mecz Athletic Club vs Mallorca, wynik 4-0

Wczorajszego wieczoru na stadionie San Mamés Barria odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Athletic Club i Mallorca, a zakończył się on zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 4-0. Mecz był częścią 23. kolejki La Liga i okazał się niezwykle emocjonujący. Pomimo niespodziewanie wysokiej wygranej, nie brakowało dynamicznej rywalizacji i wartych uwagi akcji przez całe spotkanie.