Dnia 2023-04-08 14:15 na stadionie RCDE Stadium miało miejsce spotkanie między Espanyol i Athletic Club - 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Espanyol i Athletic Club wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-04-08 14:15 na obiekcie sportowym RCDE Stadium odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Athletic Club.

Gole strzelali: I. Williams 22' 0-1 Dani García Nico Williams 75' 0-2 Gorka Guruzeta Darder 90' 1-2

Żółte kartki Espanyol: Martin Braithwaite 21' José Gragera 53' Óscar Gil 59' Fernando Calero 78' Aleix Vidal 90' Aleix Vidal 90'

Żółte kartki Athletic Club: Óscar de Marcos 21' Dani García 30' Oihan Sancet 44' Unai Simón 90'

Czerwone kartki Espanyol: Aleix Vidal 90'

Sędzią głównym tego spotkania był José Luis Munuera Montero, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Espanyol zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Cadiz i Villarreal a Athletic Club z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Sevilla.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Martin Braithwaite Óscar de Marcos wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wiele wrażeń. Walki między drużynami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Trafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, spektakularne bramki czy asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Espanyol i Athletic Club w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, RCDE Stadium.