Na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz pomiędzy Sevilla oraz Athletic Club zakończony wynikiem 1-1

Sevilla kontra Athletic Club 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sevilla oraz Athletic Club zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-10-08 16:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 8. Zmierzyły się Sevilla oraz Athletic Club.

Gole strzelali: Óliver Torres 4' 1-0 K. Dolberg Mikel Vesga 73' 1-1

Żółte kartki Sevilla: Isco 38' Alex Telles 39' José Ángel Carmona 58' Marcos Acuña 72'

Żółte kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Athletic Club: Ander Herrera 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sevilla zmierzy się już z Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Valencia. Kolejno natomiast Athletic Club podejmie Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Barcelona.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Isco często zaserwowały wyborowym sympatykom wiele przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami z ligi są zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Regularnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite bramki i asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Sevilla oraz Athletic Club oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.