Granada CF - Athletic Club, wynik meczu: 1-0

Granada CF - Athletic Club, wynik 1-0. W dniu 2022-05-10 18:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Granada CF a Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania między Granada CF a Athletic Club wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Álex Collado 35' 1-0 M. Uzuni

Żółte kartki Granada CF: Quini 41' Sergio Escudero 77' Domingos Duarte 87' Yan Eteki 90'

Żółte kartki Athletic Club: Mikel Vesga 72' Mikel Vesga 85'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Athletic Club: Mikel Vesga 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Granada CF stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz a Athletic Club z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Quini Mikel Vesga nierzadko zaserwowały wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule, przepiękne asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania sportowe ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Granada CF oraz Athletic Club w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.