Spotkanie Athletic Club - Osasuna zakończone wynikiem 2-0

W dniu 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Athletic Club i Osasuna.

Po pierwszej połowie meczu między Athletic Club a Osasuna wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Álex Berenguer 33' 1-0 Muniain Asier Villalibre 79' 2-0 Williams

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Osasuna:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Athletic Club stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Mallorca i . Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to mecze usypiające. Ustawicznie obserwujemy idealne asysty czy bramki, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Athletic Club i Osasuna w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak San Mamés Barria.