Na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla miał miejsce mecz między Cadiz i Athletic Club zakończony wynikiem 2-3

Po pierwszej połowie spotkania między Cadiz i Athletic Club wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2022-04-21 18:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Cadiz a Athletic Club.

Gole strzelali: Raúl García 3' 0-1 Williams Muniain 22' 0-2 Mikel Vesga 33' 0-3 Muniain Lucas Pérez 56' 1-3 Sobrino 87' 2-3 Álvaro Negredo

Żółte kartki Cadiz: Juan Cala -5' Anthony Lozano 9' Víctor Chust 21'

Żółte kartki Athletic Club: Iñigo Martínez 50' Mikel Vesga 63' Daniel Vivian 69' Mikel Vesga 71' Unai Vencedor 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Athletic Club: Mikel Vesga 71'

Główny sędzia spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cadiz stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Elche i Real Sociedad. Kolejno natomiast Athletic Club zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Granada CF.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Juan Cala Iñigo Martínez stale zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na niezwykłe gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między drużynami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Cadiz i Athletic Club z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.