Spotkanie Athletic Club - Elche, wynik 2-1

Athletic Club - Elche wynik 2-1. Dnia 2022-04-03 12:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 30. Zmierzyły się Athletic Club oraz Elche.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Athletic Club a Elche wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Álex Berenguer 32' 1-0 Yuri Asier Villalibre 86' 2-0 Raúl García Josan Ferrández 90' 2-1 Gumbau

Żółte kartki Athletic Club: Mikel Vesga 50' Unai Núñez 90'

Żółte kartki Elche: Pedro Bigas 47' Iván Marcone 56' Guido Carrillo 61' Josan 67'

Czerwone kartki Elche:

Główny sędzia meczu - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Cadiz natomiast Elche podejmie Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca oraz Real Betis.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Mikel Vesga Pedro Bigas nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że potyczki nudzą fana. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Athletic Club i Elche i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, San Mamés Barria.