Spotkanie pomiędzy Mallorca i Athletic Club dnia 2022-02-14 20:00 na obiekcie Visit Mallorca Estadi - 3-2

W dniu 2022-02-14 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 24 pomiędzy Mallorca a Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Athletic Club wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Salva Sevilla 22' 1-0 Ángel 30' 2-0 V. Muriqi Raúl García 59' 2-1 Yuri Álex Berenguer 61' 2-2 Muniain Unai Simón 88' 3-2

Żółte kartki Mallorca: Manolo Reina -5' Brian Oliván 12' Ángel Rodríguez 73' Antonio Raillo 80' Takefusa Kubo 88' Vedat Muriqi 89'

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 52' Iker Muniain 57' Yuri Berchiche 79' Álex Berenguer 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Mallorca zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Celta Vigo. Kolejno natomiast Athletic Club z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Levante.

Wierni kibice śledzą starcia ligi La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Manolo Reina Oier Zarraga nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Systematycznie trafiamy na przechodzące do historii gole oraz asysty, bezlitosne faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się, iż potyczki męczą kibica. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazśledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Mallorca oraz Athletic Club oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.